vind pcp bsa hornet,luneta tasco ,pompa hill, alte accesorii

Anunturi de mica publicitate. Momentan singurul regulament este bunul simt si nu dorim sa fim nevoiti sa inventam altul.

Moderators: Alin C., radu.b, Administrator

Post Reply
ady
Posts: 8
Joined: Tue Aug 13, 2019 10:33 am

vind pcp bsa hornet,luneta tasco ,pompa hill, alte accesorii

Post by ady »

sper sa fac pe cineva fericit. timpul nu mai imi permite, arma sta in seif, totul in stare perfecta.nu mai imi reinoiesc permisul asa ca dau totul la un pret de nerefuzat pentru cine stie, 1500 ron.arma e folosita si desfacuta doar de mine, cel ce o cumpara va afla tot ce trebuie chiar de la mine.pot trimite poze pe email. pentru detalii tf.0770055790.
ady
Posts: 8
Joined: Tue Aug 13, 2019 10:33 am

Re: vind pcp bsa hornet,luneta tasco ,pompa hill, alte acces

Post by ady »

ady wrote:sper sa fac pe cineva fericit. timpul nu mai imi permite, arma sta in seif, totul in stare perfecta.nu mai imi reinoiesc permisul asa ca dau totul la un pret de nerefuzat pentru cine stie, 1500 ron.arma e folosita si desfacuta doar de mine, cel ce o cumpara va afla tot ce trebuie chiar de la mine.pot trimite poze pe email. pentru detalii tf.0770055790.
am sa detaliez putin pachetul:arma pcp bsa hornet anglia, cal.5,5 dotata cu regulatorul original,trage constant si precis, posibilitati de reglare putere,stare perfecta vizual si functional,piese rezerva si documentatii, cu putina deprindere tehnica o vei intretine singur.
pompa hill,foarte bine intretinuta, documentatie, garnituri rezerva.
luneta tasco6x24x55,reticul iluminat,reglaj paralaxa,dotata cu clapete profi.
doua tinte metalice rabatabile cu actionare la sfoara de la distanta.
doua silencere
huse buretate atit pentru arma cat si pentru pompa.
cutie plastic buretata pentru arma.
alice jsb exact cutii mari
nu se vinde nimic separat.
Safe&Sound
Posts: 404
Joined: Sat Nov 22, 2008 4:16 am
Location: Bucuresti

Re: vind pcp bsa hornet,luneta tasco ,pompa hill, alte acces

Post by Safe&Sound »

Salutari,
Model single sau multishot?
ady
Posts: 8
Joined: Tue Aug 13, 2019 10:33 am

Re: vind pcp bsa hornet,luneta tasco ,pompa hill, alte acces

Post by ady »

salut,este single shot model rifle nu carabine deci putin mai lunga teava.pentru precizie maxima sunt preferate modelele single.
ady
Posts: 8
Joined: Tue Aug 13, 2019 10:33 am

Re: vind pcp bsa hornet,luneta tasco ,pompa hill, alte acces

Post by ady »

imi suna cunoscut acest user safe&sound de pe "regretatul" airguns forum, eu eram lighty9 acolo.
tevez
Posts: 2088
Joined: Fri Oct 31, 2008 2:36 pm

Re: vind pcp bsa hornet,luneta tasco ,pompa hill, alte acces

Post by tevez »

Da, cam neplăcută situația actuală, luase amploare ac-ul, erau pcp-uri foarte îngrijite, ca acesta din anunț, întâlniri ale membrilor, sfaturi, tunning, etc.
Păcat. Nu-mi vine să cred că se vinde așa o armă la prețul ăsta. Am și eu un BSA (spring) dar nu am timp de ea. Foarte bine făcute. Dacă vreun posesor
de autorizație citeșe topicul ăsta, să nu stea pe gânduri, este chiar ocazie,are și pompa aia hill, este o ofertă de ne refuzat.
Succes la vânzare!
ady
Posts: 8
Joined: Tue Aug 13, 2019 10:33 am

Re: vind pcp bsa hornet,luneta tasco ,pompa hill, alte acces

Post by ady »

In legatura cu pretul f. Scazut al pachetului in cauza explicatia e simpla,am ales un pret atractiv chiar si in pierdere pentru ca asa cum am precizat nu mai imi prelungesc permisul,deci trebuie sa vind inainte de expirarea acestuia.moment in care arma va trebui predata unui armurier,eu practic pierzind controlul asupra ei...eu n-am avut sansa asta cind am cumparat-o.
.
ady
Posts: 8
Joined: Tue Aug 13, 2019 10:33 am

Re: vind pcp bsa hornet,luneta tasco ,pompa hill, alte acces

Post by ady »

a trecut o luna de la prima postare, sunt peste 300 vizualizari dar nici o oferta concreta de cumparare.daca as fi facut aceasta oferta acum cativa ani cu siguranta as fi avut mai multi doritori si probabil o licitatie...din pacate legislatia actuala nu e prea incurajatoare pentru a.c. iar interesul a scazut dramatic se pare.oferta inca valabila.
ady
Posts: 8
Joined: Tue Aug 13, 2019 10:33 am

Re: vind pcp bsa hornet,luneta tasco ,pompa hill, alte acces

Post by ady »

Anuntul este inca valabil.azi i-am facut siesta adica am unso,cat e de frumoasa!!!.nu stiu sa postez poze aici dar poate fi vazuta pe publi24 la sectiunea arme.
ady
Posts: 8
Joined: Tue Aug 13, 2019 10:33 am

Re: vind pcp bsa hornet,luneta tasco ,pompa hill, alte accesorii

Post by ady »

Pachetul intreg s-a vindut in perioada cat forumul se afla in revizie, se poate inchide.
Post Reply