magazinul din Galati

Intrebari cu caracter general despre pescuit.

Moderators: Alin C., radu.b, Administrator

Post Reply
keymaker
Posts: 4
Joined: Sat Apr 02, 2011 7:23 pm

magazinul din Galati

Post by keymaker »

Va salut si intreb:ce se intampla cu magazinul din Galati ca de 3 ori am fost la interval de 2 saptamani si era inchis mereu pentru varii motive:inventar,rearanjare de preturi(apropos faceti reduceri sau scumpiri?),etc...numai bine va doresc
radu.b
Posts: 1473
Joined: Wed Jun 27, 2007 11:40 am

Re: magazinul din Galati

Post by radu.b »

keymaker wrote:Va salut si intreb:ce se intampla cu magazinul din Galati ca de 3 ori am fost la interval de 2 saptamani si era inchis mereu pentru varii motive:inventar,rearanjare de preturi(apropos faceti reduceri sau scumpiri?),etc...numai bine va doresc
Buna ziua.
Magazinul cu adevarat a fost in inventar. Unul dintre colegii de acolo a decis sa plece si era nevoie de acest lucru. Cred ca acum nu sunt probleme. Cu preturile, unele cresc (din pacate) altele scad.
Cu respect.
katlin
Posts: 6
Joined: Wed Dec 01, 2010 5:28 pm

Re: magazinul din Galati

Post by katlin »

Tot e deschis topic despre magazinul din Galati, vreau sa-mi exprim multumirea vis-a-vis de baietii de la magazin.
Sunt foarte de treaba si trateaza cu profesionalism orice lucru, amabili si rabdatori cu un stres ca mine. M-au lasat sa ma uit prin orice luneta am dorit si m-au ajutat cu detalii in privinta lor.
Inca o data bravo lor!
radu.b
Posts: 1473
Joined: Wed Jun 27, 2007 11:40 am

Re: magazinul din Galati

Post by radu.b »

katlin wrote:Tot e deschis topic despre magazinul din Galati, vreau sa-mi exprim multumirea vis-a-vis de baietii de la magazin.
Sunt foarte de treaba si trateaza cu profesionalism orice lucru, amabili si rabdatori cu un stres ca mine. M-au lasat sa ma uit prin orice luneta am dorit si m-au ajutat cu detalii in privinta lor.
Inca o data bravo lor!
Buna ziua.

Multumim inca odata.

Cu repect.
Post Reply