MULINETA CORCAST BR 5PIF SUPER JET 3000

Intrebari cu caracter general despre pescuit.

Moderators: Alin C., radu.b, Administrator

Post Reply
florin oprea

MULINETA CORCAST BR 5PIF SUPER JET 3000

Post by florin oprea »

buna ziua
am 2 mulinete CORMORAN CORCAST BR 5PIF SUPER JET 3000 pe care le folosesc la feeder si am o problema daca puteti sa ma ajutati.
cand recupereaza in forta adica cu peste sau chiar cu cosuletul gol se aude un carait,mentionez ca sunt din Craiova si mulinetele au fost luate de noi.
puteti sa imi spuneti ce pot sa fac si de ce se aude acel carait,cand lucreaza la rece nu se aude.
multumesc
florin oprea

Re: MULINETA CORCAST BR 5PIF SUPER JET 3000

Post by florin oprea »

astept si eu un raspuns MULTUMESC
radu.b

Post by radu.b »

florin oprea wrote:buna ziua
am 2 mulinete CORMORAN CORCAST BR 5PIF SUPER JET 3000 pe care le folosesc la feeder si am o problema daca puteti sa ma ajutati.
cand recupereaza in forta adica cu peste sau chiar cu cosuletul gol se aude un carait,mentionez ca sunt din Craiova si mulinetele au fost luate de noi.
puteti sa imi spuneti ce pot sa fac si de ce se aude acel carait,cand lucreaza la rece nu se aude.
multumesc
Buna ziua.

Imi cer scuze nu am vazut postarea dumneavoasra.
Cel mai bine este sa mergeti la magazinul de la dumneavoastra din oras de unde le-ati cumparat si sa le lasati acolo sa ajunga la noi la service. Rugaminte: scrieti pe un bilet cu ce s-a intamplat cu ele, in asa fel incat colegul meu sa stie unde trebuie sa se uite. Sa nu uitati sa trimiteti garantia la ele.

Cu respect.
florin oprea

Post by florin oprea »

multumesc
Post Reply