DECE NU EXISTA UN MAGAZIN ON-LINE ARROW ?!

Intrebari cu caracter general despre pescuit.

Moderators: Alin C., radu.b, Administrator

Post Reply
Meenthol1985

DECE NU EXISTA UN MAGAZIN ON-LINE ARROW ?!

Post by Meenthol1985 »

M-am inregistrat pe Arrow special ca sa pun intrebarea : "dece nu exista un magazin on-line de unde sa putem cumpara produse..eventual chiar si putin mai ieftine decat la magazin". Toata lumea merge la Arrow cand vine vorba de calitate, deci nu mi-as face griji ca daca comand ceva imi vine altceva. Problema este ca nu vad pe nicaieri.
Daca nu ar fi programu de la munca care sa nu imi permita sa merg mereu la magazin poate ca numai intrebam asa ceva si deci m-ar fi ajutat foarte mult sa pot cumpara de pe internet DAR de la Arrow nu de la altcineva.
radu.b

Re: DECE NU EXISTA UN MAGAZIN ON-LINE ARROW ?!

Post by radu.b »

Meenthol1985 wrote:M-am inregistrat pe Arrow special ca sa pun intrebarea : "dece nu exista un magazin on-line de unde sa putem cumpara produse..eventual chiar si putin mai ieftine decat la magazin". Toata lumea merge la Arrow cand vine vorba de calitate, deci nu mi-as face griji ca daca comand ceva imi vine altceva. Problema este ca nu vad pe nicaieri.
Daca nu ar fi programu de la munca care sa nu imi permita sa merg mereu la magazin poate ca numai intrebam asa ceva si deci m-ar fi ajutat foarte mult sa pot cumpara de pe internet DAR de la Arrow nu de la altcineva.
Buna ziua.
Va multumim pentru increderea si aprecierile acordate. Raspunsul este destul de simplu. Nu dorim sa facem concuranta clientilor nostri care au magazin on-line. Magazinele Arrow clasice existente au fost deschise pentru produsele care ar fi avut vanzare, dar partenerii nostri evitau sa le aibe in magazin (spre exemplu armament, optice s.a.) si care nu se pot vinde on-line.
Cu respect.
Meenthol1985

Post by Meenthol1985 »

Nu prea am inteles dar in fine, oricum nu s-ar deschide unu pentru mine :). Ideea este ca ar fi fost bun un magazin on-line. Deja actuala generatie foloseste mai mult internetu decat vechii pescari. Si am si un program care rar imi permite sa ajunga sub ora 4 acasa, ca sa pot ajunge si pe la Arrow ca deh inchide la 5.
Bun nu se vand arme pe internet dar se puteau vinde lansete mulinete carlige etc.
Toate cele bune.
radu.b

Post by radu.b »

Meenthol1985 wrote:Nu prea am inteles dar in fine, oricum nu s-ar deschide unu pentru mine :). Ideea este ca ar fi fost bun un magazin on-line. Deja actuala generatie foloseste mai mult internetu decat vechii pescari. Si am si un program care rar imi permite sa ajunga sub ora 4 acasa, ca sa pot ajunge si pe la Arrow ca deh inchide la 5.
Bun nu se vand arme pe internet dar se puteau vinde lansete mulinete carlige etc.
Toate cele bune.
Buna seara.
Magazinele din Bucuresti inchid la ora 18in cursul saptamanii, iar sambata se inchid la ora 13. La fel ca multe din magazinele din teritoriu. Orarul si datele de contact al magazinelor il gasiti in sectiunea magazine unde puteti selecta cel mai apropiat magazin si eventual chiar sa rugati colegii mei sa va ajute.
Cu respect.
Post Reply