Cardurile Star BT si in magazinele Arrow International

Intrebari despre produsele comercializate de ARROW INTERNATIONAL. s.r.l.

Moderators: Alin C., radu.b, Administrator

Post Reply
radu.b
Posts: 1473
Joined: Wed Jun 27, 2007 11:40 am

Cardurile Star BT si in magazinele Arrow International

Post by radu.b »

Image

Va anuntam debutul colaborarii Arrow International - Banca Transilvania in ceea ce priveste programul cardurilor de credit Star BT.
radu.b
Posts: 1473
Joined: Wed Jun 27, 2007 11:40 am

Re: Cardurile Star BT si in magazinele Arrow International

Post by radu.b »

Image

Buna ziua.

Este vorba despre "Programul BT Plata in Rate Fixe fara Dobanda" si "Programul de loialitate Star" organizate de Banca Transilvania si la care am aderat si noi.
Pot participa toti detinatorii de carduri MASTERCARD FORTE / STAR FORTE , MASTERCARD FORTE - Divizia pentru medici, VISA GOLD / STAR GOLD, VISA GOLD BT - ROTARY, VISA PLATINUM / STAR PLATINUM si BUSINESS CREDIT CARD emise de Banca Transilvania. Pentru cei interesati de aceste carduri pot afla mai multe detalii la http://www.starbt.ro/cardurile-star/ unde doritorii pot completa formularul electronic, pentru a intra in posesia acestor carduri. Atentie la conditiile de creditare!

Ce oferim prin intermediul acestui program:
- posibilitatea de a plati in rate fixe (12) fara dobanda;
- posibilitatea de a plati cu Puncte de loialitate, acumulate in timp in urma altor plati (in limita a 600puncte/zi/cont, diferenta facandu-se cu cardul), facute chiar catre alti comercianti ce sunt inscrisi in acest program;
- posibilitatea de a primi Puncte de loialitate ce se pot cumula pentru viitoarele plati in magazinele ce fac parte din acest program ( atentie - pentru platile in rate, nu se acorda puncte de loialitate);
- valoarea insumata a Punctelor de loialitate acordate este de 2% din valoarea tranzactiei.

Detalii suplimentare puteti gasi pe site-ul Bancii Transilvania.

Cu respect.

P.S. In acest program intra inclusiv promotia din aceasta saptamana de Black Friday.

Lista produselor am atasat-omai jos:

http://www.arw.ro/promo/preturi_black_friday_2014.pdf
Post Reply