piese mulinete

Intrebari despre produsele comercializate de ARROW INTERNATIONAL. s.r.l.

Moderators: Alin C., radu.b, Administrator

Post Reply
adimieru
Posts: 1
Joined: Tue Mar 11, 2014 2:17 pm

piese mulinete

Post by adimieru »

Buna ziua.M-ar interesa si pe mine daca pot achizitiona de la dvs o frana fata de la o mulineta okuma longbow lb60 si ultimele 2 elemente de la o lanseta daiwa apollo de 3,60 cu actiune 70-150g .Pot ridica produsele din magazin din bucuresti? Va multumesc si astept raspuns.
radu.b
Posts: 1473
Joined: Wed Jun 27, 2007 11:40 am

Re: piese mulinete

Post by radu.b »

adimieru wrote:Buna ziua.M-ar interesa si pe mine daca pot achizitiona de la dvs o frana fata de la o mulineta okuma longbow lb60 si ultimele 2 elemente de la o lanseta daiwa apollo de 3,60 cu actiune 70-150g .Pot ridica produsele din magazin din bucuresti? Va multumesc si astept raspuns.
Buna ziua.

Piese de schimb penru lansete si mulinete nu avem la vanzare. Totusi puteti veni oricand (de luni pana vineri intre orele 9-17) la sediul nostru - fiind din Bucuresti si sa vorbiti cu colegul meu de la service. Cred ca va poate ajuta fara probleme.

Cu respect.
Taru
Posts: 1
Joined: Thu Mar 13, 2014 11:26 am

Re: piese mulinete

Post by Taru »

Buna! am achizitionat o multineta daiwa sweepfire 3000x din tm de la arrow si mi-am pierdut manerul...de unde as putea cumpara un maner pentru ea...nu trebuie sa fie identic...macar sa se potriveasca...Va multumesc!
Alin C.
Posts: 3
Joined: Fri Feb 14, 2014 1:17 pm

Re: piese mulinete

Post by Alin C. »

Buna ziua,

Asa cum a mentionat si colegul meu Radu, nu comercializam piese de schimb pentru mulinete. Problema cu manerul mulinetei se poate rezolva. Telefonati la sediul fiemei 021.221.06.90 si cereti sa vorbiti cu Adrian Țone la Service si vă va ajuta sa rezolvati problema.

Cu bine,

Alin C.
Post Reply